CodeGym /Java blog /Véletlen /Kezdje el a kódolást az első naptól, és szerezzen fejlesz...
John Squirrels
Szint
San Francisco

Kezdje el a kódolást az első naptól, és szerezzen fejlesztői állást néhány hónapon belül. A CodeGym receptje a sikeredhez

Megjelent a csoportban
Mi a legfontosabb és legfontosabb része a kódolás megtanulásának? Ha nem vagy teljesen új a CodeGym-nél, valószínűleg tudja a választ erre a kérdésre: a gyakorlás a tanulási folyamat leglényegesebb összetevője. És véletlenül a Java gyakorlaton keresztüli tanulása a CodeGym lényege. Nos, valójában ez nem véletlen. Tanfolyamunkat így alakítottuk ki és építettük fel a „gyakorlat az első” megközelítéssel, mert ez a leghatékonyabb módszer, amit már több tízezer felhasználónk is bebizonyított. Kezdje el a kódolást az első naptól, és szerezzen fejlesztői állást néhány hónapon belül.  A CodeGym receptje a sikeredhez – 1

A CodeGym mottója: azonnal kezdje el a kódolást!

Az évek során, amikor az embereket megtanította az embereknek, hogyan kell a semmiből kódolni Java nyelven, sok mindenre megtanított bennünket, beleértve a leggyakoribb hibákat és szűk keresztmetszeteket, amelyek az újoncból a professzionális programozóvá vezető úton állnak. Ha túlságosan elmélyül az elméletben, mielőtt még megpróbálná megírni az első kódsort, az egy nagy hiba, amely sok embert teljesen leállít, vagy csak drámaian lelassítja fejlődésüket. Ezért mondtuk ezt már sokszor, és most újra: ahelyett, hogy a tanulási folyamatot könyvek vagy elméleti anyagok online olvasásával kezdené, ami valószínűleg tönkreteszi a motivációját, még mielőtt elkezdené a kódolást, sokkal jobb, ha elkezdi a gyakorlatot. kapásból. Ez a mi filozófiánk, ha úgy tetszik. Határozottan hajlamosak vagyunk arra ösztönözni felhasználóinkat, hogy kezdjenek el kódot írni, és olyan eszközöket használjanak, amelyeket a professzionális fejlesztők naponta használnak. A CodeGym-ben a kódolást a legelső demószinttől kezdi el. Ne aggódjon, nem fogjuk megkérni, hogy először írjon bonyolult dolgokat. Kezdje a hagyományos "Hello, World!" program, a feladatok összetettsége fokozatosan növekszik.

Kezdettől fogva szokja meg a fejlesztői eszközöket

Azokról az eszközökről beszélünk, amelyeket valódi fejlesztők használnak. Már a 3. szinttől kezdve képes közvetlenül kódot írni egy integrált fejlesztői környezetben (IDE), akárcsak a felnőttek (pro kódolók), a CodeGym bővítményének köszönhetően. Egy elterjedt IDE-t használunk, az IntelliJ IDEA-t, amely lehetővé teszi felhasználóinknak, hogy már a kurzus kezdetén gyakorlati ismereteket szerezzenek egy népszerű IDE használatában.

Miért érdemes a CodeGym IDE bővítményét használni?

A CodeGym IntelliJ IDEA bővítménye számos kényelmes funkciót kínál, amelyek lehetővé teszik a feladatok letöltését, tippek lekérését, kódolását és a feladatmegoldások ellenőrzését közvetlenül a fejlesztői környezetben. Hadd mondjuk el részletesebben, mire való ez a bővítmény, hogy világosan lássa, milyen előnyös a használata. A CodeGym beépülő modulja a következőket teszi lehetővé:
  • Az összes elérhető feladat listája kéznél van.

    Bővítményünkkel gyorsan megtekintheti az összes elérhető CodeGym feladatot, mind a tanfolyam, mind a Játékok részben. Ezzel időt takarít meg, amelyet felhasználhat (és kell is) arra, hogy több kódolási gyakorlatot szerezzen.

  • Elvégzett feladatok elküldése felülvizsgálatra.

    Amint befejezte a feladatot, elküldheti felülvizsgálatra. Egy másik módja annak, hogy értékes időt takarítson meg, valamint hogy a valóban fontos dolgokra összpontosítson.

  • Kódstílus-elemzés és ajánlások.

    Ezzel a beépülő modullal ellenőrizheti a kód stílusát is. Ne feledje, hogy sok valódi projektben a kódolás stílusa ugyanolyan fontos, mint az, amit valójában csinál. A tökéletes stílus megkülönbözteti a professzionális kódolókat az amatőröktől.

  • A feladatmegoldás folyamatának visszaállítása.

    A kiválóság tapasztalattal jár, amely a korábbi hibákra és kudarcokra épül. Ha hibázott, vagy a kódja nem néz ki olyan jól, bővítményünk segítségével könnyedén visszaállíthatja előrehaladását, és elölről kezdheti a feladatot, tanulva a hibáiból.

  • Gyors hozzáférés a feladatmegbeszélésekhez.

    Végül, de nem utolsósorban, a bővítmény lehetővé teszi a feladatokkal kapcsolatos viták gyors megnyitását, mind a CodeGym főételében, mind a Súgó részben.

Összegzés

Küldetésünk, hogy az abszolút kezdőket kódoló szakemberekké tegyük. Amint láthatja, a CodeGymben szó szerint minden megtalálható, amire az egyénnek szüksége lehet a küldetés sikeréhez. A tanfolyam, felépítése, játékelemei , több közösségi funkció , feladatok, cikkek és hírlevelek, IDE plugin , információs és motivációs támogatás. Minden eszközünk megvan. Csak egy kis elkötelezettségre, egy kis erőfeszítésre és egy csipetnyi akaraterőre van szüksége. Ez mind megvan? Az eredmények nem sokáig várnak. Ez egy ígéret.
Hozzászólások
TO VIEW ALL COMMENTS OR TO MAKE A COMMENT,
GO TO FULL VERSION